O nas

Wygodne sklepy zaopatrzone we wszystko, czego potrzebuje gospodarstwo domowe, usługi i produkty na najwyższym poziomie, przyjazna przestrzeń dla naszych Klientów, komfort i swoboda robienia codziennych zakupów. Oto wartości, jakie stoją za Galerią Pana Steskala na czarnodunajeckim Rynku.
Wykorzystujemy doświadczenie, jakie zdobywaliśmy prowadząc przez dziesięciolecia nasze sklepy w całej południowej Małopolsce, aby zapewnić Państwu wygodę robienia zakupów i prowadzenia działalności.

Galeria mieści się w nowo wybudowanej kamienicy w sercu Czarnego Dunajca. W trakcie prac budowlanych szczególną uwagę przykładaliśmy do jakości wykonania poszczególnych etapów, aby stworzyć idealne miejsce na mapie naszego regionu do wygodnych, przyjemnych, rodzinnych zakupów.

Obiekt posiada własny parking z łatwym dojazdem zarówno od strony rynku jak i obwodnicy. Wyposażony jest w 65 miejsc parkingowych oraz stanowisko do ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych.

Galeria Pana Steskala jest modnym miejscem, do którego z przyjemnością będzie się wracać.
Centralnym miejscem obiektu będą delikatesy Pana Steskala. Wygodny sklep na codzienne zakupy zaopatrzony w produkty najwyższej jakości, a także pieczywo z 45 letnią tradycją z naszej Wypiekarni. Uzupełnieniem są słodkości sygnowane są znakiem Słodkiego Studia Pana Steskala.

Obiekt również obejmuje swoją ofertą Restobar RYNEK15, unikalne połączenie baru, kawiarni i restauracji.